U16: Prowadzili 2:0, ale tylko zremisowali z Pcimianką

Dobrze ułożył się ten mecz dla juniorów młodszych Orła Myślenice z Pcimianką Pcim, gdyż prowadzili 1:0 po golu Oleksandra Jacenki w pierwszej połowie, a na początku drugiej na 2:0 podwyższył Jakub Bartosz z rzutu karnego. W końcówce Pcimianka zepchnęła jednak Orłowców do defensywy i zdobyła dwa gole.

Podopieczni trenera Dawida Sudra musieli w tym meczu radzić sobie bez etatowego stopera Antoniego Gładysza, a także kontuzjowanych Igora Kostiuka, Huberta Sudra, czy Dominika Miki. Pomimo tego zaczęli mecz z animuszem i najpierw wyszli na prowadzenie po strzale Jacenki, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Później już w drugiej połowie faulowany w polu karnym był Łukasz Święch, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Jakub Bartosz.

Pcimianka z każdą minutą coraz bardziej przeważała i chociaż Orłowcy długo umiejętnie się bronili, to w końcu stracili dwa gole w przeciągu kilku minut i to po stałych fragmentach gry. Najpierw sprytnie rozegrany rzut wolny pcimianie zamienili na bramkę, a następnie piłka zameldowała się w sieci po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym.

Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 2:2 (1:0)
Yatsenko, Bartosz (k)

ORZEŁ: Szafrański (41 Jabłoński) - Pilch, Nosal, Sopiak, Prokocki - Bugajski, Bartosz, Yatsenko (41 Babycz), Grochal, Strugalski - Święch