Weekend z Orłem: Kolejny wyjazd seniorów, młodzież u siebie

W niedzielę o 15:00 w Kłaju Orzeł Myślenice rozegra mecz 11. kolejki V ligi - Kraków III z miejscową drużyną Wolnych. Gospodarze przełamali niemoc i wygrali dwa ostatnie spotkania z drużynami z czuba tabeli, więc zapowiada się ciekawe widowisko. Serdecznie zapraszamy na ten daleki wyjazd oraz prosimy o wsparcie!

Drużyny młodzieżowe natomiast rozegrają mecze na własnym obiekcie z małymi zmianami. Na sztucznej murawie w Myślenicach zagrają juniorzy młodsi i starsi odpowiednio w sobotę z Pcimianką Pcim w I lidze juniorów młodszych o godzinie 12:00 oraz juniorzy starsi w II lidze z Iskrą Brzączowice o 14:00. Trampkarze w Małopolskiej Lidze najprawdopodobniej zagrają na obiekcie Orła w niedzielę o 11:00 z Górnikiem Libiąż, natomiast o 14:00 młodzicy z Milenium Skawina.

Trzymać kciuki za nasze ekipy!

Bieżące informacje zawsze w naszym "KALENDARIUM"

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY:

Seniorzy V liga: Wolni Kłaj - Orzeł Myślenice, niedziela 23 października, 15:00
Seniorzy B klasa: koniec rundy jesiennej
Juniorzy starsi U18: Orzeł Myślenice - Iskra Brzączowice, sobota 22 października,14:00 (sztuczna)
Juniorzy młodsi U16: Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim, sobota 22 października, 12:00 (sztuczna)
Trampkarze U14: Orzeł Myślenice - Górnik Libiąż, niedziela 23 października, 11:00
Trampkarze U13: Trójka Myślenice - Orzeł Myślenice, poniedziałek 24 października, 17:15
Młodzicy U12: Orzeł Myślenice - Milenium Skawina, niedziela 23 października, 14:00
Orlicy U10: Orzeł I Myślenice - Opatkowianka Opatkowice, sobota 22 października, 10:00 (orlik na Osiedlu)
                    Orzeł II Myślenice - Sęp Droginia, sobota 22 października, 11:15 (orlik na Osiedlu)
                    Orzeł III Myślenice - Grodzisko Raciechowice, sobota 22 października, 11:15 (orlik Krzyszkowice)
Żacy U8: Turniej ligowy na orliku w Dobczycach od godziny 10:00 w sobotę 22 października.

**Informacje na bieżąco zawsze w naszym KALENDARIUM