U15: Bez punktów z Czarnego Dunajca, trampkarze zagrali poniżej oczekiwań...

Nie mamy dobrych wieści po czwartkowym meczu Małopolskiej Ligi Trampkarzy, w którym Orzeł Myślenice rywalizował na wyjeździe z Wisłą Czarny Dunajec. To rywale spod Tatr zgarnęli komplet punktów, wygrywając to spotkanie 6:4, a podopieczni trenera Marka Łacnego zagrali nieco poniżej oczekiwań, bowiem przy optymalnej grze punkty wywiezione z tego terenu na pewno były w zasięgu.

Orłowcy przespali zwłaszcza pierwszą połowę, gdzie rywale szybko wyszli na prowadzenie, a z biegiem czasu podnieśli je do rozmiarów 4:1. Jedynego gola w pierwszych czterdziestu minutach strzelił Maksymilian Szklarz. Drugą odsłonę tego starcia Wisła Czarny Dunajec rozpoczęła od podwyższenia prowadzenia, jednak Orłowcy byli nieco bardziej skuteczni dorzucając do swojego dorobku kolejne trzy gole - na liście strzelców meldowali się Marcel Żądło, Kacper Dudzik i Maksymilian Szklarz.

Wisła Czarny Dunajec - Orzeł Myślenice 6:4 (4:1)
Szklarz 2, Żądło, Dudzik

ORZEŁ: Nalepa - Konieczny, Hudaszek, Burkat - Dudzik, Kubiczek, Bajer, Horabik - Szklarz, Madej, Hosaja oraz Paszcz, Pluszczyk, Obajtek, Płaczkowiec, Cygan, Modes, Żądło