U17: Juniorzy młodsi jak burza w Olkuszu!

Dobre zawody rozegrali podopieczni trenera Łukasza Zająca w odległym Olkuszu! W starciu ze Słowikiem co prawda jako pierwsi stracili gola, ale zareagowali fantastycznie i jeszcze przed przerwą nie tyle wyrównali, co wyszli na prowadzenie. W drugiej odsłonie przypieczętowali zwycięstwo trafiając na 3:1 i kontrolując przebieg zawodów!

Na straconego gola trafieniem zareagował w 41. minucie Miłosz Rusek, doprowadzając do remisu. W samej końcówce pierwszej połowy Orła na prowadzenie wyprowadził Bartłomiej Brózda po zespołowej akcji, a na początku drugiej połowy z asysty Kamila Sudra skorzystał Antoni Kowalcze, pakując futbolówkę do siatki i ustalając wynik zawodów na 3:1 dla Orła!

W kolejnym meczu juniorzy młodsi Orła Myślenice zmierzą się na własnym obiekcie z Wieczystą Kraków. Ten mecz w sobotę o godzinie 10:00!

Słowik Olkusz - Orzeł Myślenice 1:3 (1:2)
Rusek 41, B.Brózda 45, Kowalcze 57

ORZEŁ: Turcza - Siatka (77 Pitala), Hankus (77 Lech), Bruzda - Gracz (58 T.Brózda), Suder (82 Mitana), Rusek, Gołąb, M.Matoga (46 Kowalcze) - Ciślik, B.Brózda (82 Ślósarz)