U15: Kalwarianka lepsza w starciu Małopolskiej Ligi Trampkarzy

Podopieczni trenera Marka Łacnego wciąż nie mogą wskoczyć na właściwe tory w wiosennej rywalizacji. Po bardzo dobrej jesieni w wykonaniu naszej drużyny w Małopolskiej Lidze Trampkarzy, od początku wiosny ewidentnie coś się zacięło, a kolejnym tych słów potwierdzeniem była rywalizacja wyjazdowa z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Już do przerwy Orłowcy przegrywali 1:0, a na początku drugiej odsłony rywale podwyższyli prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla miejscowych, a honorową bramkę dla Orła Myślenice strzelił kapitan zespołu Maksymilian Szklarz. Już w najbliższą niedzielę myśleniczanie powalczą o kolejne punkty, tym razem mierząc się z Hutnikiem Kraków.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Orzeł Myślenice 3:1 (1:0)
Szklarz

ORZEŁ: Nalepa - Hudaszek, Konieczny, Pluszczyk - Dudzik, Cygan, Kubiczek, Żądło - Szklarz, Madej, Burkat oraz Bajer, Kołodziejczyk Rokosz, Obajtek, Horabik, Modes, Płaczkowiec