Młodzicy i trampkarze powalczą w ten weekend o Puchar Podokręgu!

W sobotę 29 stycznia 2022 r. w hali sportowej w Lubniu mdwie drużyny młodzików, a w niedzielę 30 stycznia 2022 r. w hali sportowej w Dobczcycach trampkarze Orła Myślenice zagrają w finałach Halowych Mistrzostw Podokręgu. Trzymajcie kciuki za jak najlepszy występ naszych drużyn młodzieżowych!

Orzeł Myślenice ma najliczniejsza reprezentację w najlepszych szóstkach tych dwóch kategorii wiekowych. W młodzikach eliminacje przebrnęli zarówno podopieczni trenera Artura Madeja jak również trenera Łukasza Mikołajczyka, a do elitarnej szóstki w trampkarzach awansowali również zawodnicy prowadzeni przez trenera Łukasza Zająca.

W kategorii młodzików systemem każdy z każdym zagrają:

Iskra Głogoczów
Orzeł II Myślenice
Orzeł I Myślenice

FA Tokarnia
Dalin Myślenice
Topór Tenczyn

Terminarz rozgrywek młodzików - 29 stycznia 2022 - Lubień

Trampkarze zmierzą się w niedzielę 30 stycznia w Dobczycach, a w najlepszej szóstce zawodów zagrają:

Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce