Weekend z Orłem: Niemal wszyscy na wyjazdach, na Orle zjawi się Wisła Kraków!

Obiekty Orła Myślenice zostaną nieco odciążone w najbliższy weekend, gdyż tylko sparingowy mecz żaków z Wisłą Kraków odbędzie się w sobotę na bocznym boisku i mecz drugiej drużyny trampkarzy dopiero w poniedziałek. Wszystkie pozostałe ekipy zagrają w delegacjach, a ważne potyczki czekają seniorów w Krzyszkowicach (niedziela 11:00) oraz trampkarzy w Prokocimiu (niedziela 14:00).

Juniorzy starsi również na boisko wybiegną dopiero w poniedziałek, mierząc się z jednym z autsajderów ligowej tabeli - Dziecanovią Dziekanowice, a walkę o jak najlepszą pozycję w lidze rozpoczynają w rundzie finałowej orlicy, którzy mierzyć się będą na orliku w Dobczycach odpowiednio z Rabą Dobczyce oraz Gościbią Sułkowice. Pierwszy zespół trampkarzy zagra w niedzielę w Prokocimiu, a również na południu Krakowa, bo w Piaskach Wielkich swój kolejny mecz ligowy zagrają Młodzicy.

Żaków z rocznika 2008 czeka za to ciekawy sprawdzian z rówieśnikami z Wisły Kraków, a o rok starsi koledzy następnego dnia zagrają w ligowym turnieju w Dobczycach. Pełna rozpiska meczów naszych drużyn poniżej.

Weekend z Orłem Myślenice:

Seniorzy: Hejnał Krzyszkowice - Orzeł Myślenice, niedziela 15 maja, 11:00
Juniorzy: Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Myślenice, poniedziałek 16 maja, 18:00
Trampkarze I: Prokocim Kraków - Orzeł Myślenice, niedziela 15 maja, 14:00
Trampkarze II: Orzeł Myślenice - Sęp Droginia, poniedziałek 15 maja, 17:30
Młodzicy: Orzeł Piaski Wielkie - Orzeł Myślenice, niedziela 15 maja, 11:00
Orliki I: Raba Dobczyce - Orzeł Myślenice, sobota 14 maja, 10:15 - orlik w Dobczycach
Orliki II: Gościbia Sułkowice - Orzeł Myślenice, sobota 14 maja, 11:30 - orlik w Dobczycach
Żacy: Orliki Myślenice (2008) - Wisła Kraków, sobota 14 maja, 13:00 - boczne boisko Orła
- Turniej w Dobczycach z udziałem żaków Orła oraz drużynami Raby Dobczyce i Lubomira Wiśniowa - niedziela 15 maja od 12:00 na orliku.