U15: Wygrana pod Tatrami, trampkarze pokonali Wisłę Czarny Dunajec!

Orzeł Myślenice zainkasował kolejne trzy punkty w Małopolskiej Lidze Trampkarzy, pokonując na wyjeździe Wisłę Czarny Dunajec. Podopieczni trenera Marka Łacnego utrzymują się w czubie ligowej tabeli, a przed nimi trzy ostatnie mecze z czołowymi drużynami w lidze, które niejako przesądzą o tym, na którym miejscu Orłowcy zakończą rozgrywki. Pewne jest natomiast, że wiosną nasz zespół trampkarzy pozostanie na szczeblu wojewódzkim, bowiem ze zgromadzonym dorobkiem punktowym już ma zapewnione utrzymanie w rozgrywkach!

Mecz w Czarnym Dunajcu znakomicie się rozpoczął dla biało-zielonych - już w trzeciej minucie w polu karnym rywali świetnie odnalazł się Marcel Żądło i w swoim stylu technicznym strzałem dał prowadzenie Myśleniczanom. Nim się obejrzeliśmy było już 2:0, gdy zespołową akcję wykończył Maksymilian Szklarz w siódmej minucie spotkania.

Jeszcze przed przerwą na 3:0 podwyższył Bartłomiej Bajer i choć Wisła Czarny Dunajec zdobyła honorowego gola przed zejściem do szatni, to w drugiej połowie Orłowcy kontrolowali przebieg meczu, a wynik na 4:1 ustalił Brajan Kubiczek. Kolejny mecz podopieczni trenera Marka Łacnego zagrają w najbliższą niedzielę na własnym obiekcie, podejmując wicelidera drugiej grupy MLT - Orawę Jabłonka.

Wisła Czarny Dunajec - Orzeł Myślenice 1:4 (1:3)
Żądło 3, Szklarz 7, Bajer 29, Kubiczek 59

ORZEŁ: Nalepa - Konieczny, Pluszczyk, Płaczkowiec - Dudzik, Żądło, Szydłowski, Cygan - Płoszaj, Kubiczek, Szklarz oraz Bajer, Horabik, Jamróz, Madej, Modes, Rokosz, Zając