U15, U17: Postawili się liderom, dobre mecze z Unią i Prądniczanką!

Choć z wyników niekoniecznie możemy być zadowoleni, to z gry naszych wychowanków w tych dwóch spotkaniach z pewnością tak! W Małopolskiej Lidze Trampkarzy Unia Oświęcim zajmuje pierwsze miejsce i... wygrała wszystkie mecze, więc trampkarze Orła stali przed trudnym zadaniem. Podobnie sytuacja ma się w Krakowskiej Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych, gdzie przoduje Prądniczanka Kraków również z kompletem zwycięstw.

Zaczniemy od trampkarzy, Ci zaczęli mecz niezbyt udanie, bowiem przegrywali już 0:2, ale rozpoczęli fantastyczną pogoń i dzięki znakomitej grze odwrócili losy tej rywalizacji. Bramkę na 1:2 strzelił Kacper Dudzik, a później dwa trafienia Oskara Kapuścińskiego zapewniły Orłowcom prowadzenie 3:2. Niestety w końcówce groźniej zaatakowała Unia i odzyskała prowadzenie, wygrywając ostatecznie 3:5.

Juniorzy młodsi natomiast drugi raz z rzędu stracili punkty w doliczonym czasie gry. Przed tygodniem w Olkuszu gol na ostatnich sekundach meczu dał wygraną Słowikowi, a tym razem postraszyli lidera w Myślenicach i mieli nawet piłkę meczową, by to podopieczni trenera Łukasza Zająca zgarnęli pełną pulę. Ten mecz również lepiej rozpoczęli rywale i po rzucie karnym prowadzili 0:1, a później dołożyli drugiego gola. Niemniej jednak fantastyczne wejście w drugą połowę dało remis - najpierw efektownie do bramki trafił Tomasz Brózda, a wyrównanie zapewnił Jakub Siatka. W końcówce sytuację sam na sam zmarnował Adrian Ciślik, a rywale już w doliczonym czasie wykorzystali kontrę i strzelili na 3:2. To był jednak dobry mecz i można z niego wyciągnąć sporo pozytywów!

U15: Orzeł Myślenice - Unia Oświęcim 3:5 (2:1)
Dudzik, Kapuściński 2

ORZEŁ: Burkat (Nalepa) - Cygan, Konieczny, Szydłowski, Żądło, Dudzik, Płoszaj, Hosaja, Bajer, Kapuściński, Szklarz oraz Jamróz, Madej, Modes, Rokosz, Zając

U17: Orzeł Myślenice - Prądniczanka Kraków 2:3 (2:0)