Barberoza Barbershop dołącza do drużyny Orła Myślenice!

Szukasz fryzjera męskiego w Myślenicach? Twoje włosy lub broda potrzebują strzyżenia lub odpowiedniej pielęgnacji? Zapraszamy Cię do odwiedzenia najlepszego Barbershopu w okolicy - Barberoza Barbershop przy ul. Niepodległości 32 w Myślenicach dołącza do naszej drużyny i zostaje partnerem wspierającym Orła Myślenice!

Barberoza Barbershop
ul. Niepodległości 32, Myślenice
e-Mail: ​kontakt@barberoza.pl
Zarezerwuj wizytę: Booksy.com

Zadbana fryzura i zarost to ważna sprawa męskiej garderoby, a sądząc po naszych doświadczeniach i opiniach klientów, nie ma lepszego wyboru niż skorzystanie z usług Barberozy! Barberki naszego partnera zapewniają zarówno strzyżenie męskie, jak i pielęgnację brody! Zarezerwować wizytę można telefonicznie lub przez portal Booksy.com - dłuższe terminy świadczą o jakości, zapewnianej przez Barberozę - nie czekajcie, rezerwujcie wizytę!

Polecamy gorąco i dziękujemy za dołączenie do partnerów klubu Orzeł Myślenice!