PESMENPOL w prezencie na 75-lecie klubu zafundował nowe krzesełka!

Trybuna na stadionie Orła Myślenice zrobiła się zielona - to zasługa firmy PESMENPOL oraz społecznej pracy członków zarządu i zawodników naszego klubu! W prezencie na jubileusz 75-lecia klubu nasz sponsor główny zapewnił nowoczesne zielone krzesełka, a w ramach społecznej pracy członkowie zarządu we współpracy z gospodarzem obiektu i zawodnikami pierwszej drużyny, zdemontowali stare krzesełka i zainstalowali nowe!

Zamontowaliśmy 256 nowych krzesełek na trybunie, a stare czerwone częściowo przekażemy Skalnikowi Trzemeśnia, a także pewnie jakiemuś innemu klubowi w Gminie Myślenice, który będzie chętny przyjąć krzesełka.

Podziękowania za nowoczesne okazałe siedziska składamy przede wszystkim na ręce zarządu firmy PESMENPOL - prezesa Edwarda Niepsuja oraz wiceprezesa Piotra Niepsuja. Dziękujemy też za społeczną pracę ekipie montującej, w której największy wkład pracy mieli: Mateusz Biela, Adrian Wygona, Karol Obłaza, Michał Lech, Paweł Kapała, Bartłomiej Nawieśniak, Tomasz Marchiński, Łukasz Zając, Kamil Ostrowski, Wojciech Cichoń, Marek Pajka oraz Edward Łapa.

Jak przebiegały prace? - zobaczcie krótki film!