U15: Trampkarze pewnie pokonali AP21 Chrzanów w MLT!

Dublety w tym meczu strzelili Maksymilian Szklarz i Brajan Kubiczek, a po razie do siatki trafili Oskar Kapuściński i Piotr Cygan. Trampkarze Orła Myślenice na zakończenie udanego weekendu dla zespołów naszego klubu, pokonali na własnym boisku Akademię Piłkarską 21 Chrzanów 6:2 (3:1). Mniej powodów do zadowolenia mieli natomiast w ubiegły czwartek gracze młodszej drużyny, którzy ulegli w Dobczycach z Rabą II 2:3. Tam bramki zdobyli Gabriel Burkat i Józef Madej.

Spotkanie z AP21 Chrzanów znakomicie się rozpoczęło dla zespołu prowadzonego w tym meczu przez trenera Jakuba Stasiaka, bowiem szybko na prowadzenie Orłowców wyprowadził kapitan Maksymilian Szklarz. Rywale jednak zdołali doprowadzić do remisu przez niefrasobliwość naszych w szeregach obronnych, ale jeszcze przed przerwą zareagowali właściwie i odzyskali prowadzenie z nawiązką.

Najpierw zespołową akcję wykończył Oskar Kapuściński, a później na 3:1 podwyższył Piotr Cygan. W drugiej połowie wynik został podwojony, a na liście strzelców dwukrotnie znalazł się Brajan Kubiczek, natomiast autorem szóstego z goli był Maksymilian Szklarz. Orłowcy wygrali 6:2 i jako beniaminek plasują się w czołówce ligowej tabeli na szczeblu Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

Orzeł Myślenice - AP21 Chrzanów 6:2 (3:1)
Szklarz 2, Kapuściński, Cygan, Kubiczek 2

ORZEŁ: Nalepa (Burkat) - Konieczny, Hudaszek, Płaczkowiec - Dudzik, Cygan, Żądło, Kubiczek - Płoszaj, Szklarz, Kapuściński oraz Bajer, Horabik, Hosaja, Pluszczyk, Szydłowski

W piątek w Dobczycach rywalizowali natomiast zawodnicy drugiej drużyny trampkarzy złożonej z młodszych graczy. Choć podopieczni trenera Jakuba Stasiaka mieli kilka stuprocentowych okazji, to zawiodła skuteczność i rywale swojej bramkowej przewagi nie dali sobie wydrzeć. Mecz zakończył się porażką 2:3, a bramki dla Orła strzelili Józef Madej i Gabriel Burkat.

Raba II Dobczyce - Orzeł II Myślenice 3:2 (1:0)
Madej, Burkat

ORZEŁ: Kołodziejczyk - Obajtek, Górecki, Sierociński, Jamróz, Madej, Świerczyński, Łotocki, Tajs, Zając, Krzysztofiak oraz Burkat, Górka, Porczyk