U15: Piątka w Olkuszu! Pewna wygrana Orła w MLT!

Podopieczni trenera Marka Łacnego jako beniaminek szczebla wojewódzkiego radzą sobie całkiem nieźle i w drugiej grupie Małopolskiej Ligi Trampkarzy mierzą w czub tabeli! Jednak sobotnie zwycięstwo na wyjeździe ze Słowikiem Olkusz było o tyle kluczowe, że niejako zapewniło Orłowcom pozostanie na szczeblu wojewódzkim na wiosenne rozgrywki! Nasi trampkarze wygrali w Olkuszu 5:0.

Strzelanie rozpoczął skuteczny ostatnio Brajan Kubiczek, którego dwa gole dały prowadzenie już po trzydziestu minutach meczu. Jeszcze przed przerwą natomiast biało-zieloni swój bramkowy dorobek podwoili, a duża w tym zasługa strzelców bramek - Szymona Płoszaja i Maksymiliana Szklarza. W drugiej połowie Orłowcy do siatki trafili jeszcze tylko raz, gdy po stałym fragmencie gry na liście strzelców po raz kolejny zameldował się Bartosz Konieczny!

Kolejny mecz w Małopolskiej Lidze Trampkarzy Orłowcy zagrają w najbliższą niedzielę mierząc się na wyjeździe z Akademią Piłkarską Wisła Czarny Dunajec.

Słowik Olkusz - Orzeł Myślenice 0:5 (0:4)
Kubiczek 6, 31, Płoszaj 34, Szklarz 38, Konieczny 54

ORZEŁ: Nalepa - Pluszczyk, Hudaszek, Płaczkowiec - Dudzik, Szydłowski, Żądło, Horabik - Szklarz, Modes, Kubiczek oraz Burkat, Hosaja, Konieczny, Płoszaj, Zając, Madej, Obajtek