U15: Drugi raz odrobili straty z Pogonią, dobry mecz trampkarzy Orła!

Pierwszy zespół trampkarzy nieźle radzi sobie jako beniaminek Małopolskiej Ligi Trampkarzy. W ubiegłą sobotę na wyjeździe rywalizował z Pogonią Kraków i choć kilka razy przegrywał, to mecz w Skotnikach zakończył się remisem. Dla podopiecznych trenera Marka Łacnego choć nie udało się tego meczu wygrać, to na pewno patrząc na okoliczności i odrobienie strat, można być zadowolonym. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Drugi zespół natomiast pod wodzą trenera Jakuba Stasiaka równocześnie rywalizował w Krzyszkowicach, ulegając Hejnałowi 2:4.

Mecz w Skotnikach zaczął się od prowadzenia Pogoni, ale na straconego gola odpowiedział Kacper Dudzik trafieniem wyrównującym. Później rywale znów odskoczyli, ale gol na 2:2 autorstwa Szymona Płoszaja dał po raz kolejny wyrównanie. Miejscowi za chwilę strzelili dwa gole i prowadząc 4:2 mogli liczyć na zdobycz kompletu punktów, ale Orłowcy się nie poddali i dzięki trafieniom Oskara Kapuścińskiego oraz Brajana Kubiczka, zremisowali ostatecznie 4:4. To druga udana pogoń za odrobieniem strat w starciu z Pogonią Kraków, bowiem domowy mecz w tej rundzie również zaczął się od prowadzenia 3:0 naszych rywali, ale Orłowcy zdołali wtedy zremisować 3:3.

Równocześnie rozgrywane spotkanie drużyny złożonej głównie z zawodników z młodszego rocznika prowadzonej przez trenera Jakuba Stasiaka, którzy rozpoczęli od prowadzenia z Hejnałem Krzyszkowice 1:0 po bramce Szymona Cieślińskiego. Hejnał jednak za chwilę wyszedł na prowadzenie 2:1 i choć stan rywalizacji wyrównał Przemysław Świerczyński, to efektowne trafienia rywali dały im wygraną na własnym obiekcie 4:2.

U15: Pogoń Kraków - Orzeł Myślenice 4:4 (4:3)
Dudzik, Płoszaj, Kapuściński, Kubiczek

ORZEŁ: Nalepa - Płaczkowiec, Hudaszek, Konieczny - Dudzik, Cygan, Szydłowski, Płoszaj, Szklarz, Kubiczek - Kapuściński oraz Burkat, Bajer, Horabik, Hosaja, Madej, Modes, Pluszczyk

U14: Hejnał Krzyszkowice - Orzeł Myślenice 4:2 (2:1)