U11: Szóste miejsce Orlików w Małopolskiej Zimie!

Orliki Myślenice na szóstym miejscu w Małopolsce, dobre zakończenie roku przez podopiecznych trenera Jacka Łętochy, ale z małym niedosytem. Młodzi Orłowcy z rocznikó 2013 - 2014 przebrnęli dwuetapowe eliminacje, by zagrać w finale z udziałem ośmiu najlepszych drużyn z Małopolski.

W finałowych zmaganiach pomimo wyrównanych meczów, niemal za każdym razem wręcz minimalnie lepsi byli rywale. Najpierw Orliki uległy 1:3 późniejszemu finaliście Aserek Team Gorlice, w drugim meczu przegrali 1:2 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, a na koniec grupowych zmagań zremisowali 1:1 z Fablokiem Chrzanów, by pokonać go w rzutach karnych 4:3. Ostatecznie drużyna trenera Jacka Łętochy zagrała o 5. miejsce w rozgrywkach Małopolska Zima, a ich przeciwnikiem była Cracovia. Tym razem również wynik był „na styku”, a ostatecznie Orłowcy ulegli 1:2.

Sam awans do najlepszej ósemki w województwie i gra przeciwko najlepszym drużynom z Małopolski były jednak świetnym doświadczeniem dla naszych Orlików i na ich tle zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Orliki reprezentowali: Bartek Rusek - Darek Ostrowski, Filip Płaczkowiec, Wiktor Kołodziejczyk, Maks Chlebda, Jan Krężelok, Olek Górka, Szymon Kuś, Eryk Włodarczyk, trener Jacek Łętocha.