U11: Orliki z awansem do najlepszej ósemki w Małopolsce!

Drużyna trenera Jacka Łętochy zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w Zimowych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego - Orliki najpierw przebrnęły powiatowe eliminacje, a potem już na szczeblu wojewódzkim wywalczyli awans do najlepszej ósemki w Małopolsce! W sobotę 30 grudnia w hali łukowej Tramwaju Kraków, nasi wychowankowie zmierzą się w grupie finałowej z takimi zespołami jak: Aserekteam Gorlice (Mistrz Podokręgu Gorlice), Fablokiem Chrzanów (Mistrz Podokręgu Chrzanów) oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Mistrz Podokręgu Żabno).

W środę o awans do najlepszej ósemki Orliki Myślenice walczyły w grupie przedeliminacyjnej z udziałem 16 mistrzów podokręgów z całej Małopolski!Młodzi Orłowcy rozpoczęli zmagania grupowe od wygranej z Barciczanką Barcice 2:0, później co prawda zremisowali 2:2 z Błękitnymi Modlnica, ale lepsi okazali się w rzutach karnych, wygrywając 4:3. W ostatnim meczu Orliki mierzyły się z AP Mam Talent Limanowa, wygrywając 5:2, ale niezależnie od tego rozstrzygnięcia lepszy bezpośredni bilans z Błękitnymi dawał im awans do ścisłego finału z udziałem najlepszych drużyn w Małopolsce!

Gratulacje!

Skład Orlików: Bartek Rusek - Eryk Włodarczyk, Jan Krężelok, Olo Górka, Filip Płaczkowiec, Wiktor Kołodziejczyk, Maks Chlebda, Darek Ostrowski, Szymon Kuś, trener Jacek Łętocha

Więcej na www.orliki.myslenice.pl