Orzeł Myślenice w krakowskiej I lidze trampkarzy!

Trampkarze Orła Myślenice wygrali wszystkie 12 meczów ligowych w rundzie jesiennej i z zdecydowaną przewagą awansowali do krakowskiej I ligi okręgowej trampkarzy, w której zagrają już w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego byli zdecydowanie najlepszą drużyną w lidze, a najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że wygrali wszystkie mecze strzelając w sumie 82 bramki przy zaledwie pięciu straconych.

W ostatnim meczu Orłowcy pokonali Beskid Tokarnia 4:1 i z kompletem punktów przybili stempel na zapewnionym już wcześniej awansie do krakowskiej okręgówki, gdyż drugi zespół w tabeli zgromadził aż o dziesięć punktów mniej.

"Od początku mieliśmy jasno wyznaczony cel" - mówi trener trampkarzy Kamil Ostrowski. "Wiedzieliśmy na co nas stać. Trenujemy razem od ponad siedmiu lat i nieskromnie powiem, żę ten awans był naszym obowiązkiem, choć oczywiście wszystko mogło się zdarzyć. Mieliśmy przecież jak każda drużyna słabsze występy, ale ważne, że i te potrafiliśmy wygrać. Dlatego gratulacje dla wszystkich zawodników za konsekwencję i zaangażowanie. Nawet w tych meczach w których dominowaliśmy nad przeciwnikiem w każdym detalu sztuki piłkarskiej nikt nie myślał żeby „strzelić sobie bramkę” tylko o tym by wspólnie konstruować atak. Aby osiągnąć cel musisz wspiąć się ponad niego i to zrobiliśmy wygrywając zdecydowanie wszystkie spotkania. Teraz z pokorą musimy podejść do wyzwania jakie postawi przed nami I liga i odpowiednio się przygotować bo jak to mówią „zasługi i narzeczone szybko się starzeją”.

Tabela II liga trampkarzy - kliknij w link

Kadra trampkarzy - jesień 2015 - kliknij w link

Terminarz II ligi trampkarzy - jesień 2015 - kliknij w link

Serdeczne gratulacje dla zespołu trampkarzy i powodzenia w rundzie wiosennej! A teraz wszyscy chórem zaśpiewamy: "O CO JA WIDZĘ!? ORZEŁEK JEST W PIERWSZEJ LIDZE!