Skromne zwycięstwo juniorów młodszych z Beskidem

Już w czterdziestej sekundzie meczu juniorów młodszych Orła Myślenice z Beskidem Tokarnia rozstrzygnął się końcowy wynik zawodów. Wtedy to gola na wagę trzech punktów zdobył Bartłomiej Mróz. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 (1:0), chociaż Orłowcy mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia.

Podopieczni trenera Jacka Łętochy mieli jednak tego dnia zwichrowane celowniki i nie wykorzystywali dogodnych okazji podbramkowych. Generalnie zagrali prawdopodobnie swój najsłabszy mecz w tej rundzie, ale pomimo tego zainkasowali komplet punktów, więc tym większe należą się brawa, że mimo słabszego dnia zdołali wywalczyć komplet punktów.

Orzeł Myślenice - Beskid Tokarnia 1:0 (1:0)
Bartłomiej Mróz 1'

ORZEŁ: Majda - Ostafin, Serafin, Sroka, Hodurek (64 Parszywka) - Nosal (65 Brytan), Turała (62 Wątor), Pasternak (60 Tomal) - Bartosz, Mróz, Sraga (35 Kania)