Mecz z Dziecanovią przełożony na piątek 22 kwietnia o 20:00 na sztucznej murawie!

Super piątek niczym te w Ekstraklasie szykuje się nam 22 kwietnia, gdyż Orzeł Myślenice wyjątkowo rozegra w piątek mecz ligowy i wyjątkowo odbędzie się on na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu. Początek o godzinie 20:00. Prosimy o wyrozumiałość oraz równie liczne przybycie co na trybuny naszego stadionu.

Zmiana nastąpiła ze względu na prośbę naszego rywala - Dziecanovi Dziekanowice - której zawodnicy z uwagi na wesele nie mogli rozegrać tego meczu w weekend. Chcąc postąpić z duchem fair play, umożliwiliśmy im przełożenie meczu na termin poza weekendem. Prosimy kibiców o wyrozumiałość i już teraz zapraszamy do wsparcia naszej drużyny w piątek 22 kwietnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią od godziny 20:00!

ORZEŁ MYŚLENICE - DZIECANOVIA DZIEKANOWICE
piątek, 22 kwietnia, g. 20:00, sztuczne boisko - Zarabie