Manufaktura Okien i Drzwi gra z Orłem Myślenice!

Manufaktura Okien i Drzwi dołącza do partnerów wspierających Orła Myślenice i z dumą możemy ogłosić, że gramy w jednej drużynie! To firma byłego zawodnika naszego klubu - Grzegorza Żuławińskiego - dziękujemy za okazane wsparcie i cieszymy się, że nadal gramy razem!

Manufaktura Okien to marka, której stworzenie jest wynikiem kilkunastu lat pracy i doświadczenia w branży stolarki otworowej. Od 2009 roku zajmuje się obsługą klientów we własnych Salonach Sprzedaży. Wybór okien, drzwi, rolet, pergoli aluminiowych, czy bram garażowych jest kolejnym, zwykle niełatwym etapem realizacji inwestycji, jaką jest budowa, czy też remont domu. Przez cały okres działalności, firma stara się być na bieżąco z nowymi trendami w budownictwie, współpracuje z architektami, a także firmami budowlanymi, po to, aby móc w jak najlepszy sposób poznać specyfikę branży i pomóc klientowi w dokonaniu ostatecznego wyboru.

Zdobyte doświadczenie i lata praktyki zawodowej pozwoliły na dopracowanie współpracy z czołowymi producentami stolarki otworowej na rynku, co daje Manufakturze Okien i Drzwi możliwość oferowania produktów najwyższej jakości. Proponowane rozwiązania dobiera indywidualnie pod oczekiwania każdego klienta. Obecnie prowadzi dwa Salony Sprzedaży – w Brzesku i Myślenicach. Manufaktura Okien i Drzwi pracuje również w terenie, gdzie Doradcy Terenowi dokonują pomiarów i wycen bezpośrednio na budowie, u klienta. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego partnera!

Manufaktura Okien i Drzwi
PUNKT OBSŁUGI KLIENTA