Juniorzy młodsi z szczęśliwym awansem...

Rzutem na taśmę awansowali zawodnicy Orła Myślenice do najlepszej ósemki w mistrzostwach podokręgu juniorów młodszych. Szczęście uśmiechnęło się do Orłowców, gdyż z grupy wychodziły więcej niż dwa zespoły i sześć punktów zdobytych po zwycięstwach z Gościbią Sułkowice i Iskrą Brzączowice wystarczyło, by awansować.

Najpierw Orłowcy ulegli Pcimiance Pcim 2:3, a gole zdobyli Arkadiusz Nosal i Łukasz Serafin. Orzeł poprawił się w meczu z Iskrą Brzączowice wygrywając po bramkach Sebastiana Kani i Arkadiusza Nosala. Później w derbach o jedną bramkę lepszy okazał się myślenicki Dalin, a następnie podopieczni trenera Jacka Łętochy znów zainkasowali komplet punktów, wygrywając 2:1 z Gościbią Sułkowice po golach Arkadiusza Nosala i Piotra Sragi. Najsłabszym był ostatni mecz z Rabą Dobczyce, w którym myśleniczanie zdecydowanie przeważali i mieli mnóstwo dogodnych okazji, ale ostatecznie przegrali 0:2.

Awansować jednak się udało i mamy nadzieję, że w turnieju finałowym, który odbędzie się 31 stycznia w hali w Sieprawiu forma Orłowców będzie ustatkowana i powalczą o najwyższe lokaty.

ORZEŁ: Majda - Nosal, Sraga, Serafin, Bartosz, Kania, Ostafin, Mróz, Turała