Dariusz Ślusarz kapitanem Orła Myślenice

Podczas obozu w Maniowach zawodnicy pierwszej drużyny Orła Myślenice wybrali nowego kapitana zespołu, którym został Dariusz Ślusarz. Pomocnik Orła pełnił już tę funkcję wcześniej, ale przed dwoma laty zrezygnował z uwagi na natłok obowiązków. Przez wspomniane ostatnie dwa lata z opaską kapitańską na boisko wybiegał Marek Pajka, ale teraz odda opaskę starszemu koledze.

Wicekapitanem został Mateusz Mistarz, który zadeklarował swą wydatną pomoc Dariuszowi Ślusarzowi zarówno na boisku jak i poza nim, natomiast w skład rady drużyny wchodzą ponadto Marek Pajka, Bartłomiej Łętocha, Rafał Kański, Łukasz Mikołajczyk, Łukasz Święch i Kamil Lesiński.

Nowemu kapitanowi życzymy powodzenia i oczywiście tradycyjnie razem ciągniemy ten wózek!