Inauguracyjny remis drugiej drużyny trampkarzy

Druga drużyna trampkarzy w inauguracyjnym wiosnę w III lidze debiucie trenerskim Michała Lecha zremisowała 2:2 z Skalnikiem Trzemeśnia. Orłowcy do przerwy prowadzili 1:0 po golu Konrada Danka, ale w drugiej połowie to Skalnik wyszedł na jednobramkowe prowadzenie. Remis w końcówce uratował Maciej Strugalski.

To był wyrównany mecz, na początku rywale mogli objąć prowadzenie, ale strzał jednego z napastników minął bramkę Piotra Dudka. Potem śmielej zaatakowali Orłowcy i wynik otworzyć mogli Kamil Depta, czy Mateusz Wójtowicz. Ta sztuka udała się za to Konradowi Dankowi strzałem z lewej nogi od słupka.

W drugiej połowie dwie prostopadłe piłki na bramki w sytuacjach sam na sam zamienił napastnik Skalnika, a w końcówce spotkania świetną piłkę od Antoniego Matejczyka na bramkę zamienił Maciej Strugalski, który wpadł z piłką w pole karne i huknął nie do obrony. Co ciekawe w tym meczu zagrało tylko dwóch zawodników z starszego rocznika 2001 i obaj strzelili bramki.

Skalnik Trzemeśnia - Orzeł Myślenice 2:2 (0:1)
Danek, Strugalski

ORZEŁ: Dudek - Jamrozik, Wójtowicz, Syrek, Jachymczak - Galas, Surówka, Danek, Depta, Gościniak - Matejczyk oraz Strugalski, Ostrowski, Białoń, Sobieszkoda, Trybulec