Cracovia skuteczniejsza od młodzików Orła

W drugiej kolejce krakowskiej II ligi młodzików zawodnicy Orła Myślenice mierzyli się na wyjeździe z Cracovią Kraków. Podopieczni trenera Michała Cichonia z respektem podeszli do renomowanego przeciwnika i być może przez to zabrakło zimnej krwi w sytuacjach z początkowych fragmentów meczu, kiedy to Orłowcy zmarnowali trzy świetne okazje do zdobycia gola.

W efekcie to Cracovia wyszła w końcu na prowadzenie, strzelając dwa gole w pierwszej odsłonie meczu. Po zmianie stron długo utrzymywało się dwubramkowe prowadzenie Pasów, a Orłowcy szukali możliwości do zdobycia kontaktowego gola. Skomasowana ofensywa nieco zemściła się w końcówce spotkania, kiedy to Cracovia zdobyła jeszcze dwa gole i wygrała 4:0. W drugiej połowie w bramce Orła zadebiutował Kacper Kozaczyk i może zaliczyć go do udanych, gdyż kilka razy dobrze interweniował.

Kolejny mecz zawodnicy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice reprezentujący w rozgrywkach ligowych młodzików Orła zagrają w najbliższą niedzielę 24 kwietnia, podejmując na własnym obiekcie swoich rówieśników z Podgórza Kraków. Początek meczu o godzinie 14:00.

Cracovia Kraków - Orzeł Myślenice 4:0 (2:0)

ORZEŁ: Karol Bonior - Oliwier Szlachetka, Karol Łabędzki, Jakub Opryszek, Jakub Kopta, Michał Mirochna (kapitan), Bartek Gromala, Mateusz Tomal, Michał Karcz oraz Kacper Kozaczyk, Miłosz Klimas, Mateusz Kawabata, Patryk Kiebuła, Szymon Miernik, Mikołaj Sabała, Piotr Majcherczyk.