Baraż o awans Orła Myślenice do Małopolskiej Ligi Trampkarzy w niedzielę 19 czerwca!

W niedzielę 19 czerwca o godzinie 9:30 na boisku naturalnym przy stadionie Hutnika Kraków odbędzie się mecz barażowy, w którym trampkarze Orła Myślenice jako mistrzowie I ligi zmierzą się z mocnym rywalem - Krakusem Nowa Huta o wejście na najwyższy szczebel rozgrywkowy w tej kategorii wiekowej.

TREŚĆ KOMUNIKATU PPN KRAKÓW:

Baraż o Małopolską Ligę Trampkarzy

19 czerwca 2016 g. 9:30 na boisku naturalnym Come-Come Zone

Krakus Nowa Huta Kraków - Orzeł Myślenice

Do gry w barażu są uprawnieni zawodnicy zroczników 2002,2003 i za zgodą lekarza 2004.

Mecz rozgrywany 2 x 35 min. Jeżeli wynik meczu barażowego jest nierozstrzygnięty, sędzia zarządza dogrywkę 2x 10 minut, a następnie serię rzutów karnych do wyłonienia zwycięzcy. (zgodnie z Aneksem nr 1do Regulaminu młodzieżowych rozgrywek juniorów, trampkarzy i młodzików MZPN na sezon 2015/2016 część IV pkt 5 ust. e)