Remis drugiej drużyny trampkarzy z liderem

Remis z wielkim niedosytem po spotkaniu drugiej drużyny trampkarzy złożonej z zawodników z rocznika 2002 z liderującą w III lidze trampkarzy Rabą Dobczyce. Orłowcy roztrwonili dwubramkową zaliczkę z początku meczu jeszcze w pierwszej połowie, a później oprócz tego, że zmarnowali kilka sytuacji, to sędzia nie podyktował najbardziej ewidentnego rzutu karnego w historii piłki nożnej.

Gol na 1:0 padł po tym jak Kamil Depta zgrał głową do Antoniego Matejczyka, który popędził na spotkanie sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem trafił do siatki. Chwilę później po akcji Radosława Ostrowskiego mocnym strzałem pod poprzeczkę na 2:0 podwyższył Kamil Depta. Wydawało się, że Orłowcy kontrolują już mecz, a kolejne bramki są kwestią czasu. Stało się jednak inaczej, bo jeszcze w pierwszej połowie Raba zdobyła dwa gole po błędach defensywy, doprowadzając do remisu. W końcówce świetne okazje mieli jeszcze Szymon Gościniak, Eyrk Druzgała, czy Antoni Matejczyk, ale golkiper Raby nie dał się pokonać. Bardziej zadowoleni z tego wyniku mogą być w tej sytuacji Dobczycanie.

Orzeł Myślenice - Raba Dobczyce 2:2 (2:2)
Matejczyk, Depta

ORZEŁ: Dudek - Jamrozik, Wójtowicz, Syrek, Ostrowski - Danek, Stąsiek, Jachymczak - Depta, Matejczyk, Mirochna oraz Gościniak, Druzgała, Białoń, Trybulec, Galas