Weekend z Orłem: Arcyważny baraż trampkarzy, a seniorzy kończą sezon festynem w Pcimiu

Pcimianka Pcim zapewniła sobie awans do IV ligi na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek, w związku z czym sobotni mecz z Orłem Myślenice nie będzie miał większego znaczenia na układ sił w ligowej tabeli. Natomiast gospodarze tego meczu zaplanowali fetowanie awansu swojej drużyny, na który pracowali przez cały sezon. Początek sobotniego meczu o godzinie 17:00.

Mamy nadzieję, że drużyna Orła Myślenice zakończy sezon pozytywnym akcentem i pójdzie choćby w ślady juniorów starszych, którzy w poprzedniej kolejce po walecznym meczu pokonali Pcimiankę 2:1. Co ciekawe dla rywali była to pierwsza porażka w rundzie wiosennej.

Trudne zadanie czeka za to trampkarzy. Zagrają w niedzielę o 9:30 mecz barażowy o wejście do Małopolskiej Ligi Trampkarzy, a ich przeciwnikiem będzie bardzo mocny Krakus Nowa Huta. W barażu mogą brać udział tylko zawodnicy z roczników 2002 i 2003, a gracze Krakusa w tych rocznikach są ograni na najwyższym szczeblu rozgrywek, gdyż przez cały obecny sezon grali w Małopolskiej Lidze Trampkarzy dla rocznika 2002. Mamy nadzieję, że podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego przystawią się faworytowi i powalczą z całych sił o zwycięstwo.

Juniorów starszych czeka natomiast potyczka z Rabą Dobczyce na własnym obiekcie. Mecz zaplanowano na poniedziałek. Jest to przedostatnie spotkanie podopiecznych trenera Dawida Sudra, gdyż pozostanie im jeszcze wyjazdowy mecz z Tempem Rzeszotary. Drugi zespół trampkarzy zakończy sezon czwartkowym meczem z Dziecanovią Dziekanowice na wyjeździe, a zakończyły się już rozgrywki młodzików, orlików i żaków.

Weekend z Orłem:

SENIORZY: Pcimianka Pcim - Orzeł Myślenice, sobota 18 czerwca, godz. 17:00
JUNIORZY STARSI: Orzeł Myślenice - Raba Dobczyce, poniedziałek 20 czerwca, godz. 18:00
TRAMPKARZE I: Krakus Nowa Huta - Orzeł Myślenice, niedziela 19 czerwca, godz. 9:30 (baraż o awans do MLT)
TRAMPKARZE II: Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Myślenice, czwartek 23 czerwca, godz. 18:00
MŁODZICY: Koniec rozgrywek ligowych
ORLICY: Koniec rozgrywek ligowych
ŻACY: Koniec rozgrywek ligowych

*dla wszystkich oprócz juniorów są to ostatnie mecze w tym sezonie!