Wylosowano pary Pucharu Polski, trudne zadanie Cekawki

Meczem I rundy Pucharu Polski sezon 2017/18 rozpocznie druga drużyna Orła Myślenice. Cekawka, jak popularnie mówi się o rezerwach Orła po zmianach wprowadzonych przez Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej będzie miała także znacznie trudniejsze zadanie w lidze, bowiem w B klasie wystąpi aż 16 drużyn!

Szkoda, że liga nie zostanie podzielona na dwie grupy co zdecydowanie ułatwiłoby funkcjonowanie zespołom na tym poziomie rozgrywek, a zwłaszcza takim jak orłowskie rezerwy, które finansowane są z własnych środków. W pierwszej rundzie Pucharu Polski, Orzeł II Myślenice zmierzy się w Osieczanach z wicemistrzem A klasy - tamtejszymi Wrzosami. Mecz odbędzie się prawdopodobnie w środę 2 sierpnia o 18:00.

Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej rozlosował pary I rundy Pucharu Polski w sezonie 2017/2018:

Wrzosy Osieczany - Orzeł II Myślenice [2 sierpnia, 18:00]

Cyrhla Krzczonów - LKS Rudnik

Staw Polanka - Cisy Harbutowice

Iskra Głogoczów - Sęp Droginia

Iskra Brzączowice - Rokita Kornatka

Grodzisko Raciechowice - Orzeł Nowa Wieś

Hejnał Krzyszkowice - Beskid Tokarnia

Topór Tenczyn - Lubomir Wiśniowa

Wszystkie pozostałe mecze pierwszej rundy odbędą się w dniu 5 sierpnia (sobota) o godz. 18:00!