Weekend z Orłem, czyli rozkład jazdy na najbliższe dni

Rozkład jazdy na najbliższe dni i jednocześnie rozkład Małego Busa od pana Stanisława - tak się w tej rundzie niefortunnie stało, że w niemal każdy weekend wszystkie Orłowskie zespoły albo swoje mecze grają na własnym obiekcie albo wszyscy na wyjazdach. W najbliższy weekend stanie się tak, że wszystkie zespoły zagrają w delegacji, a busy pana Staszka nabiją nieco kilometrów.

Najdłuższy wyjazd czeka grających w Małopolskiej Lidze Trampkarzy podopiecznych trenera Kamila Ostrowskiego, którzy zagrają z jedną z potęg małopolskiego futbolu - renomowaną Unią Tarnów. Hit V ligi czeka nas za to w Staniątkach, gdzie drugi w tabeli Orzeł zmierzy się z plasującymi na trzeciej pozycji miejscowymi Czarnymi - to spotkanie w sobotę o 16:00. Pauza czeka natomiast drużynę rezerw.

Zespoły juniorskie zagrają niemal w tym samym czasie, gdyż w niedzielę o 10:00 w I lidze juniorów młodszych Orłowcy zmierzą się w Wieliczce z liderującym Górnikiem, który wygrał dotychczas wszystkie mecze, natomiast również w niedzielę tyle, że o 11:00 w Stróży juniorzy starsi mierzyć się będą z Wichrem. Drugi zespół trampkarzy zagra dopiero w środę w Tenczynie, a młodzicy w sobotę pojadą do Skawiny na spotkanie z Milenium.

Futbolowe emocje nie ominą także najmłodszych bowiem aż trzy drużyny reprezentować nas będą w lidze orlików oraz dwie w turnieju żaków. Pełna rozpiska meczów poniżej lub w naszym kalendarium. Trzymajcie kciuki za wszystkie nasze ekipy!

Bieżące informacje zawsze w naszym "KALENDARIUM"

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY:

Seniorzy V liga: Czarni Staniątki - Orzeł Myślenice, sobota 17 września, 16:00
Seniorzy B klasa: pauzują w tej kolejce
Juniorzy starsi U18: Wicher Stróża - Orzeł Myślenice, niedziela 18 września, 11:00
Juniorzy młodsi U16: Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice, niedziela 18 września, 10:00
Trampkarze U14: Unia Tarnów - Orzeł Myślenice, sobota 17 września, 12:00
Trampkarze U13: Topór Tenczyn - Orzeł Myślenice, środa 21 września, 17:00
Młodzicy U12: Milenium Skawina - Orzeł Myślenice, sobota 17 września, 14:00
Orlicy U10: Raba Dobczyce - Orzeł I Myślenice, sobota 17 września, 10:15 (orlik Krzyszkowice)
                      Grodzisko Raciechowice - Orzeł II Myślenice, sobota 17 września, 11:30 (orlik Krzyszkowice)
                      Orzeł III Myślenice - Topór Tenczyn, sobota 17 września, 10:00 (orlik Trzebunia)
Żacy U8: Turniej ligowy na obiekcie Dalinu Myślenice, niedziela 18 września od godziny 9:00. Dwie drużyny Orlików Myślenice zagrają z rówieśnikami z Dalinu, Gościbi Sułkowice oraz Futbolu Brzączowice.

**Informacje na bieżąco zawsze w naszym KALENDARIUM