Sparingowe wygrane juniorów i trampkarzy

W niedzielę trampkarze zmierzyli się sparingowo z rówieśnikami z Raby Dobczyce, natomiast juniorzy podjęli również na sztucznym boisku zawodników Toporu Tenczyn. Obydwa spotkania zakończyły się zwycięstwami Orłowców.

Trampkarze wygrali 3:1 po dwóch bramkach Antoniego Matejczyka oraz trafieniu Eryka Druzgały. Juniorzy natomiast już w pierwszej połowie wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Najpierw zespołową akcję i efektowną piętkę Dominika Gatlika strzałem do pustej bramki wykończył Sasza Jacenko, później podwyższył Bartłomiej Mróz z wolnego, a jeszcze przed przerwą w samo okienko również ze stałego fragmentu gry trafił ponownie Jacenko. W drugiej odsłonie gole strzelali tylko rywale, trafiając dwukrotnie do siatki chociaż przy obu bramkach pomógł im nieco wiatr.

U14: Orzeł Myślenice - Raba Dobczyce 3:1 (1:0)
Matejczyk 2, Druzgała

ORZEŁ: Baran - Jamrozik, Syrek, Jachymczak, Surowka, Mirochna, Wojtowicz, Druzgała, Depta, Topa, Matejczyk oraz Gościniak, Galas, Białoń, Sobieszkoda, Płoszaj

U18: Orzeł Myślenice - Topór Tenczyn 3:2 (3:0)
Jacenko 2, Mróz

ORZEŁ: Majda - Banowski, Sopiak, Rabka, Firek - Mróz, Suder, Jacenko, Pilch, Bartosz - Gatlik oraz Prokocki, Tomal, Serafin, Kostiuk, Bugajski, Święch, Klimas