Remisowo ze Skalnikiem

Sobotni sparing seniorów Orła Myślenice potraktowany przez trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra był nieco inaczej, gdyż w niedzielę kilkunastu zawodników występowało w finałowej części Memoriału im. Stacha Cichonia. Mecz ze Skalnikiem był zatem szansą dla debiutów kilku juniorów młodszych, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W meczu wystąpili między innymi Kacper Firek, Igor Kostiuk i Davlat Kurmazenko z rocznika 2001, a także Jakub Bartosz z rocznika 2000. Dla pierwszej trójki były to seniorskie debiuty. Nominalnie podstawowi zawodnicy zagrali natomiast w nieco mniejszym wymiarze czasowym. Orłowcy mieli pomimo osłabień kadrowych przewagę, ale ambitna defensywa Skalnika nie dopuściła do straty gola.

Orzeł Myślenice - Skalnik Trzemeśnia 0:0

ORZEŁ: Obłaza - Żak, Mikołajczyk, Kasprzyk, Maślak - Mistarz, Bartosz, Płonka, M.Górka, Zając - Kasperek oraz Kurmazenko, Firek, Kostiuk, Żądło, Leśniak, Pajka, Lesiński, Wyroba

W niedzielę natomiast mecze kontrolne rozegrali trampkarze oraz juniorzy. Zespoły trampkarzy rozegrały sparingową gierkę wewnętrzną pomiędzy drużynami prowadzonymi przez trenera Kamila Ostrowskiego i Michała Lecha, natomiast juniorzy zmierzyli się z Karpatami Siepraw. Rozegrali solidne spotkanie, ale ulegli 0:1. W najbliższą niedzielę trampkarze zmierzą się z Rabą Dobczyce, juniorzy z Toporem Tenczyn, natomiast seniorzy w sobotę z IV-ligową Spartą Kazimierza Wielka.