Orzeł rozpoczął przygotowania do sezonu - znamy sparingpartnerów

Zawodnicy pierwszej drużyny Orła Myślenice rozpoczęli już treningi do nowego sezonu 2017/18. Terminarz rozgrywek, które ruszyć mają 15 sierpnia ustalony zostanie w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej Wieliczka w poniedziałek 24 lipca. Przed startem rozgrywek ligowych prawdopodobnie Orłowcy zagrają w Pucharze Polski, choć dołączą do turnieju tysiąca drużyn pewnie dopiero w trzeciej rundzie.

Trenerzy Kamil Ostrowski i Dawid Suder zaplanowali wiele zróżnicowanych jednostek treningowych, a także aż sześć meczów kontrolnych, które mają przygotować zespół do jak najlepszego startu rozgrywek. Pierwsza potyczka już w najbliższą sobotę na wyjeździe z BKS-em Bochnia. Co ciekawe w środę Orłowcy zagrają na głównej płycie Suchych Stawów z Hutnikiem Kraków i będzie to na pewno jeden z najbardziej wymagających przeciwników w okresie przygotowawczym.

Plan meczów sparingowych:
15 lipca - BKS Bochnia