Cekawka wygrywa w Rzeszotarach, klasyczny hat-trick Marka Pajki

W ubiegłą niedzielę kolejny mecz ligowy rozegrali gracze drugiej drużyny Orła Myślenice, rywalizując na wyjeździe z rezerwami Tempa Rzeszotary. Orłowcy wygrali to spotkanie 4:1 (3:0). Hat-trickiem jeszcze w pierwszej połowie popisał się Marek Pajka, a tuż po przerwie na 4:0 podwyższył Piotr Łętocha. Rywale honorowego gola zdobyli w ostatnich minutach meczu.

Podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka szybko wyszli na prowadzenie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego szczupakiem do siatki trafił Marek Pajka. Kilka minut później efektowne zgranie Mariusza Kasperka znów wykorzystał Marek Pajka i mocnym strzałem po rykoszecie zdobył drugiego gola. Jeszcze przed zejściem na przerwę dogranie wzdłuż bramki Mariusza Kasperka znów zamknął na długim słupku Marek Pajka i płaskim strzałem podwyższył na 3:0, kompletując klasycznego hat-tricka.

Na początku drugiej połowy prostopadłą piłkę otrzymał Piotr Łętocha i w sytuacji sam na sam trafił pewnie do siatki. Orłowcy mieli jeszcze kilka znakomitych okazji - chociażby Łukasza Święcha, Marka Pajki, Piotra Łętochy, czy Kamila Ostrowskiego, ale nie zdołali powiększyć bramkowego dorobku. Rywale w ostatnich minutach spotkania zdobyli gola po nieporozumieniu defensywy Orła.

Tempo II Rzeszotary - Orzeł II Myślenice 1:4 (0:3)
Marek Pajka 12, 26, 38, P.Łętocha 51

ORZEŁ: Majda (46 Hęciński) - Wygona, Łapa, Mateusz Pajka, Płatek (56 Cięciel) - Sałach (46 Żądło), P.Łętocha, Święch, Karpeta, Kasperek (46 R.Sroka) - Marek Pajka (64 Ostrowski)