Weekend z Orłem: Seniorzy kończą sezon z Mogilanami

Pierwsza drużyna Orła Myślenice w sobotę 17 czerwca o godzinie 17:00 meczem na własnym obiekcie z LKS-em Mogilany zakończy sezon rozgrywkowy 2016/17. Orłowcy wiosną nie zaznali jeszcze żadnej porażki i meczem z wiceliderem z Mogilan będą chcieli podsumować tę udaną rundę wiosenną, podtrzymując znakomitą serię.

Sezon zakończyli już juniorzy młodsi i rezerwy. Ostatnie mecze czekają obie drużyny trampkarzy, a także młodzików, natomiast aż trzy spotkania pozostały do rozegrania juniorom starszym, którym sześciu punktów brakuje do mistrzostwa oraz awansu do krakowskiej I ligi okręgowej. Podopieczni trenera Marka Pajki w najbliższy weekend zmierzą się z Iskrą Brzączowice na wyjeździe, a później w środę zagrają zaległy mecz z Rokitą Kornatka, by w przyszłą sobotę zakończyć sezon podejmując Tempo Rzeszotary.

Trzymajcie kciuki za nasze ekipy!

Bieżące informacje zawsze w naszym "KALENDARIUM"

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY:

Seniorzy V liga: Orzeł Myślenice - LKS Mogilany, sobota 17 czerwca, 17:00
Seniorzy B klasa: Koniec sezonu 2016/17
Juniorzy starsi U19: Iskra Brzączowice - Orzeł Myślenice, niedziela 18 czerwca, 17:00
Juniorzy młodsi U17: Koniec sezonu 2016/17
Trampkarze U15: Orzeł Myślenice - Limanovia Limanowa, niedziela 18 czerwca, 11:00
Trampkarze U14: Orzeł Myślenice - Pasternik Ochojno, poniedziałek 19 czerwca, 17:00
Młodzicy U13: Orzeł Myślenice - Piast Skawina, środa 21 czerwca, 18:00
Orlicy U11: 1. miejsce w lidze - finałowa faza z udziałem czterech najlepszych drużyn zaplanowana na 24 czerwca
Żacy U9: Koniec sezonu 2016/17

**Informacje na bieżąco zawsze w naszym KALENDARIUM