Zostań sponsorem wspierającym Orła Myślenice - zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy klubem sportowym z tradycjami, sięgającymi 1948 roku. Dużą wagę przywiązujemy do szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, dlatego oprócz drużyny seniorskiej w rozgrywkach ligowych uczestniczy ponadto dziewięć drużyn młodzieżowych i dziecięcych dla zawodników w wieku od 7 do 18 lat! W związku z tym liczymy przede wszystkim na to, że to nasi wychowankowie zawsze będą stanowić o sile pierwszej drużyny, co jest naszą wizytówką od lat.

Młody Zarząd klubu pełen ambitnych i pomysłowych osób swoją działalnością wkracza na nowe horyzonty infrastrukturalne i marketingowe, dzięki czemu wiele mamy Państwu do zaoferowania głównie jako klub szkolący dzieci i młodzież, ale także wizytówka naszego miasta i regionu. Jednym z celów Zarządu jest bowiem to, aby stać się najlepiej zorganizowanym klubem w powiecie myślenickim i dlatego do każdego zadania działacze podchodzą z wielką pasją i zaangażowaniem. Efektów ich pracy jesteśmy naocznym świadkiem niemal każdego dnia.

Co mamy do zaoferowania?

Chcielibyśmy, by Państwo wsparli rozwój naszego Orła. W zamian za wsparcie proponujemy możliwość rozwieszenia banerów z logiem Państwa firmy na ogrodzeniu biegnącym wzdłuż naszych obiektów sportowych.

Nasze boiska mieszczą się na terenie, który można śmiało określić jako dzielnica przemysłowa Myślenic, a w związku z tym na parkingach sąsiadujących bezpośrednio z naszymi obiektami, swoje samochody zostawiają setki pracowników mieszczących się tam firm produkcyjnych.

Od marca do października na naszych obiektach rozgrywane są mecze wszystkich naszych drużyn, ich treningi trwają niemal przez cały rok, a w związku z tym, że młodych zawodników na treningi i mecze przywożą rodzice, na pewno nie umkną ich uwadze banery wiszące na ogrodzeniu.

W naszym klubie trenuje w sumie ponad 200 zawodników grup młodzieżowych, ponadto około 30 w pierwszej drużynie. Na mecze przyjeżdżają zawodnicy i kibice z okręgu myślenickiego, wielickiego i krakowskiego, dzięki czemu reklama trafia do szerokiego grona odbiorców. Ponadto naszą stronę internetową odwiedza po kilkaset osób dziennie, dzięki czemu witryna znajduje się w ścisłej czołówce najczęściej odwiedzanych stron w Polsce w rankingu futbolowo.pl

Latem wokół obiektów Orła całymi dniami przewija się mnóstwo osób, gdyż jest to strefa rekreacyjna Myślenic położona w bliskim kontakcie z rzeką Rabą, natomiast przez cały rok czynny jest tam plac zabaw dostępny bez przerwy dla rodziców z dziećmi. Latem Orzeł i jego bliska okolica tętni życiem, w związku z czym ewentualna reklama trafia do szerokiego grona odbiorców.

Korzyści i oświadczenia w zamian za współpracę z klubem:

• Baner reklamowy na ogrodzeniu obiektu o wymiarach 2,9m x 1,4m
  • Tytuł sponsora wspierającego
  • Wymienienie nazwy sponsora przez spikera podczas meczów
  • Możliwość dystrybucji ulotek sponsora wraz z biletem meczowym
  • Informacja na stronie internetowej i oficjalnym koncie na Facebooku o dołączeniu do sponsorów wspierających

Projekt i koszt wykonania baneru leży po stronie klubu!

Potrzeby naszego klubu są duże - stroje sportowe dla zawodników, sprzęt niezbędny do przeprowadzania treningów, piłki, regeneracja boisk, utrzymanie porządku w budynkach klubowych, wynagrodzenia trenerów, koszty transportu itp.

Dlatego właśnie liczymy na Państwa wsparcie finansowe, a gwarantujemy, że będą to bardzo dobrze wydane pieniądze, a Państwo będą z dumą przyjeżdżać na obiekty Orła Myślenice!

KONTAKT W SPRAWIE SPONSORINGU I WSPÓŁPRACY:

Wojciech Cichoń - 502-195-069

Krzysztof Karpeta - 880-955-134