U15: Remisowa inauguracja Orła w MLT, szkoda przestrzelonej jedenastki...

Gdyby w końcówce udało się wykorzystać rzut karny, Orzeł Myślenice na inaugurację wiosennych rozgrywek w Małopolskiej Lidze Trampkarzy zgarnąłby komplet punktów. Mecz ze Sportowcem Modlniczka zakończył się jednak remisem 2:2 (1:0).

Po pierwszej połowie to podopieczni trenera Marka Łacnego prowadzili 1:0. Do siatki trafił Brajan Kubiczek pewnie wykorzystując rzut karny. Niestety Orłowcy mieli niezbyt dobre wejście w drugą połowę, bowiem w niedługim odstępie czasowym stracili dwa gole i na prowadzenie wyszli rywale. Do remisu doprowadził jednak Brajan Kubiczek i miał szansę na hat-tricka, jednak drugiego rzutu karnego nie udało się wykorzystać i mecz zakończył się podziałem punktów.

Orzeł Myślenice - Sportowiec Modlniczka 2:2 (1:0)
Kubiczek 2

ORZEŁ: Nalepa - Konieczny, Hudaszek, Burkat - Horabik, Kubiczek, Bajer, Dudzik - Żądło, Madej, Hosaja oraz Szklarz, Paszcz, Cygan, Modes, Pluszczyk, Płaczkowiec, Obajtek