Strzelanina w Dziekanowicach, 12 goli Orła, 5 Jakuba Bartosza!

W sumie piętnaście goli oglądano w meczu juniorów starszych Dziekanovii Dziekanowice z Orłem Myślenice, z czego dwanaście autorstwa zawodników Orła, a na listę strzelców aż pięciokrotnie wpisał się Jakub Bartosz, trzy gole zdobył Paweł Kuzar, dwa Tomasz Sabała, a po jednym Karol Turała i Mateusz Sabała.

Istotny w kontekście wyniku był fakt, że miejscowi do meczu przystąpili w niepełnym składzie, a Orłowcy również do Dziekanowic pojechali bez zawodników rezerwowych. Z racji tego w końcówce podopieczni trenera Dawida Sudra grali w dziewięciu, gdyż przez pół godziny boisko opuścili Mateusz Sabała oraz Tomasz Sabała, którzy dzień wcześniej w takim wymiarze czasowym zagrali w seniorach.

Obaj bliźniacy jak już wspomnieliśmy wpisali się na listę strzelców, jedno trafienie dorzucił Karol Turała, a pozostałe gole były dziełem dwóch autorów - Pawła Kuzara i Jakuba Barosza, którzy w sumie zdobyli aż osiem goli!

Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Myślenice 3:12 (0:5)
Bartosz 5, T.Sabała 2, M.Sabała, Kuzar 3, Turała

ORZEŁ: Arkadiusz Majda - Pavlo Artemov, Łukasz Serafin, Karol Fąfara, Bartłomiej Mróz - Mateusz Pajka, Mateusz Sabała, Tomasz Sabała, Karol Turała, Jakub Bartosz - Paweł Kuzar