Środa pucharowa - Jordan kontra Orzeł - zapraszamy!

W środę 17 sierpnia od III rundy Pucharu Polski udział w rozgrywkach rozpoczyna pierwsza drużyna Orła Myślenice. Los skojarzył podopiecznych trenerów Kamila Ostrwoskiego i Dawida Sudra z ubiegłorocznym spadkowiczem z V ligi - Jordanem Zakliczyn. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w Zakliczynie.

W poprzedniej rundzie z rozgrywek odpadły rezerwy Orła po dramatycznym meczu z V-ligową Rabą Dobczyce, gdyż przegrali w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry 3:4. Dla pierwszego zespołu Orła III runda jest pierwszym przystankiem w turnieju tysiąca drużyn, a w następnych kolejkach do rywalizacji dołączą jeszcze IV-ligowcy Dalin Myślenice oraz Pcimianka Pcim. Nieznany jest wynik Pasternika Ochojno z Gościbią Sułkowice, ale awans do III rundy wywalczyli Ci pierwsi.

Runda 1
Cyrhla Krzczonów