Rusza faza grupowa Memoriału im. Stacha Cichonia

Memoriał im. Stacha Cichonia, to kolejna edycja cieszącej się dużą popularnością imprezy nazywanej przed laty "Gramy, tańczymy i biegamy dla Mateuszka". Jest to mocno obsadzony turniej piłki nożnej halowej stojący z roku na rok na coraz wyższym poziomie, połączony z towarzyszącymi imprezami happeningowymi jak maraton Zumba, bieg, czy też w tym roku po raz pierwszy zawody pływackie.

Całkowity dochód z myślenickiej imprezy przeznaczony będzie na leczenie skomplikowanej wady serca Mateuszka Chrobaka oraz pomoc dla Bogusława Marszałka, który od urodzenia zmaga się z głębokim niedowładem kończyn dolnych oraz złożoną wadą kręgosłupa. Od dwóch lat nasza akcja nazywana jest oficjalnie charytatywnym memoriałem im. Stacha Cichonia, który w każdej z poprzednich edycji był konferansjerem, wkładając wiele serca w sprawne przeprowadzenie całej imprezy.

Organizatorem turnieju piłkarskiego jest szkółka piłkarska Orliki Myślenice - osoby odpowiedzialne za sprawne przeprowadzenie rozgrywek to Kamil Ostrowski i Wojciech Cichoń, do których kontakt publikujemy poniżej. Jak co roku nie zabraknie czegoś dla Pań, gdyż Maciej Jopek wraz z Szkołą Tańca Samba przygotuje Maraton Zumba z udziałem najlepszych instruktorów w Polsce. Oprócz tego zaplanowano bieg happeningowy organizowany przez Tomasza Góralika oraz Grzegorza Bałuckiego, który przeprowadzony będzie w dniu finał 6 marca w alejkach parku na Zarabiu. Kolejnym etapem turnieju będą organizowane przez Mateusza Wiechniaka zawody pływackie na basenie w Myślenicach. Ponadto oczywiście nie zabraknie licytacji pamiątek zarówno piłkarskich jak i tanecznych, z których całkowity dochód (podobnie jak z wpisowego od wszystkich drużyn) zostanie przeznaczony na leczenie dla Mateuszka Chrobaka i Bogusława Marszałka! O zapisach do zawodach pływackich i biegu poinformujemy w lutym, natomiast już teraz startują eliminacje turnieju piłkarskiego, w którym najlepsze dwie drużyny z każdej grupy awansują do finału, zaplanowanego na 6 marca!

Cała impreza rozgrywana jest w hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu w Myślenicach.

Więcej informacji o turnieju tutaj - Memoriał im. Stacha Cichonia - informacje

FAZA GRUPOWA: