Rezerwy z pierwszym zwycięstwem, Tempo II pokonane!

W sobotę po meczu walki pierwsza drużyna Orła Myślenice pokonała w Rzeszotarach tamtejsze Tempo, natomiast w niedzielę na obiekcie Orła spotkały się rezerwy obydwóch drużyn i górą znów byli Orłowcy, wygrywając 4:3 (4:0). Dwa gole w tym spotkaniu zdobył Rafał Sroka, a po jednym Przemysław Leśniak i Adrian Wygona.

Zwłaszcza gol tego ostatniego jest wart uwagi, gdyż skrzydłowy rezerw Orła Myślenice rozpoczął swoją przygodę z piłką właśnie teraz w wieku 29. lat i zarazem był to jego pierwszy oficjalny gol. Wielkie gratulacje, tym bardziej, że z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam po sprytnym podaniu Marcina Sałacha.

Był to gol na 4:0 dla Orła, gdyż wcześniej wynik otworzył mocnym strzałem w okienko bramki Przemysław Leśniak, a następnie swoje show rozpoczął Rafał Sroka, który zdobył dwa gole, najpierw popisując się mocnym strzałem z linii pola karnego, a następnie wymanewrował obrońcę i bramkarza po czym trafił do pustej bramki. Zatem do przerwy myśleniczanie prowadzili wysoko i nic nie zapowiadało, że końcówka może być dość dramatyczna.

Tak się jednak stało, bo Orzeł stracił trzy gole po fatalnych błędach i ostatnie minuty były nerwowe. Podopieczni trenera Bartłomieja Nawieśniaka utrzymali jednak prowadzenie do końcowego gwizdka i tym samym po remisach w dwóch pierwszych kolejkach B klasy zainkasowali swój pierwszy komplet punktów.

Orzeł II Myślenice - Tempo II Rzeszotary 4:3 (4:0)
Leśniak 13, R.Sroka 28, 31, Wygona 38

ORZEŁ: Ziółkowski - Leśniak (68 Płatek), Trzciński, Łapa (55 Szlaga), Biela - Wygona, Sałach (60 Nawieśniak), Gracz, Karpeta - R.Sroka, Ostrowski (55 Nowak)