Rekordowe zwycięstwo Orła, trampkarze zakończyli sezon w Dziekanowicach...

Druga drużyna trampkarzy musiała wygrać z Dziecanovią Dziekanowice w ostatnim meczu sezonu 2015/16 III ligi trampkarzy żeby zająć trzecią pozycję w tabeli, która prawdopodobnie będzie promować naszą drużynę awansem do II ligi.

Stanie się tak dlatego, że do II ligi awans uzyskają dwie najlepsze drużyny z III ligi, ale mistrz Raba II Dobczyce nie może awansować z uwagi na obecność ich pierwszej drużyny w II lidze. O rozstrzygnięciu tej sprawy zadecyduje Wydział Gier PPN Myślenice, a już teraz możemy powiedzieć, że byłby to trzeci awans naszych trampkarzy w tym sezonie! Jak wiadomo pierwsza drużyna wygrała bowiem w tym sezonie jesienią II ligę, a wiosną I ligę.

Mecz z ostatnią w tabeli Dziecanovią okazał się łatwym zwycięstwem. Przeciwnicy wybiegli na murawę w niepełnym składzie osobowym, grając w ósemkę, natomiast drugi zespół trampkarzy Orła szybko przesądził o losach spotkania strzelając na początku kilka bramek, a następnie kompletując kolejne gole. Już do przerwy prowadzeni w zastępstwie przez trenera Marka Pajkę Orłowcy prowadzili 11:0, a drugie tyle goli dołożyli po przerwie. Co ciekawe z czternastu zawodników będących na meczu aż jedenastu zdobywało gole. Tak okazałe zwycięstwo jest za razem ligowym rekordem drużyn Orła Myślenice.

Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Myślenice 0:22 (0:11)
Matejczyk 4, Sopiak 3, Depta 3, Stąsiek 3, Surówka 2, Gościniak 2, Trybulec, Syrek, Jamrozik, Poznański, Danek

ORZEŁ: Dudek - Jamrozik, Surówka, Wójtowicz, Syrek - Galas, Stąsiek, Danek - Matejczyk, Sopiak, Depta oraz Trybulec, Poznański, Gościniak