Orzeł Myślenice otrzyma nowe stroje firmy Regio od SynthosAgro!

Firma SynthosAgro, która produkuje środki ochrony roślin we współpracy z marką Regio zasponsoruje pierwszej drużynie Orła Myślenice nowe stroje. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wielkie wyróżnienie, że to właśnie nasz klub otrzyma komplet dwudziestu strojów zaprojektowany przez naszego grafika według widocznego na poniższej grafice wzoru. O szczegółach poinformujemy jeszcze po sfinalizowaniu tego przedsięwzięcia.

SynhosAgro - jest wiodącym dostawcą środków ochrony roślin. Nasze produkty zapewniają pełną ochronę upraw, dbając o najwyższą jakość plonów

Regio - polski producent specjalizujący się w rękawicach bramkarskich, ale także zajmuje się produkcją kompletów piłkarskich, kompletów koszykarskich, kompletów siatkarskich i innych produktów sportowych.