Kochland partnerem Orła Myślenice!

Ceniona na myślenickim rynku firma Kochland została partnerem Orła Myślenice! Kochland jest jednym z najbardziej znanych i cenionych sklepów obuwniczo-odzieżowym w Myślenicach, działającym nieprzerwanie od 1982 roku. Swoją siedzibę ma przy ulicy Kościuszki, natomiast od 28 listopada zaprasza także do nowo otwartej Galerii Myślenickiej przy ulicy Słonecznej.

Kochland będąc partnerem Orła wspiera zawodników oraz klub w zakupie sprzętu sportowego, a także obuwia w proponowanym przez siebie asortymencie, gwarantującym najwyższą jakość najlepszych marek. Serdecznie zapraszamy na zakupy do Kochlandu, gdyż kupując u naszego partnera, wspierasz nasz klub!

Otwarcie nowego sklepu w Galerii Myślenickiej już 28 listopada. Polecamy uwadze!