Noworoczne derby już po raz szósty! Tradycja zostanie podtrzymana!

Zapoczątkowana w 2010 roku tradycja o noworocznym meczu pomiędzy zawodnikami Dalinu Myślenice oraz Orła Myślenice stała pod znakiem zapytania w bieżącym sezonie, gdyż jak wiemy seniorska drużyna Dalinu została wycofana z rozgrywek. Towarzyski mecz dojdzie jednak do skutku, a przeciwnikami graczy Orła będą oldboje Dalinu Myślenice, którzy w latach '90 osiągali najlepsze rezultaty w historii klubu.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków zarówno Orła jak i Dalinu na to noworoczne spotkanie, które odbędzie się 1 stycznia 2015 roku o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu. Będzie to niejako dobry pomysł na przewietrzenie umysłu po szampańskiej sylwestrowej nocy oraz tradycyjne już przywitanie Nowego Roku piłkarskim akcentem.