NCproject TV: Skrót filmowy meczu Orzeł - Targowianka

Zachęcamy do obejrzenia obszernego skrótu z meczu 3. kolejki V ligi - Kraków III, w którym Orzeł Myślenice podejmował na własnym obiekcie Targowiankę Targowisko. Wideorelację z niedzielnego spotkania przygotowała redakcja internetowej telewizji NCproject z Wieliczki. Serdecznie dziękujemy i polecamy uwadze profesjonalną produkcję.

Słowem komentarza zwracamy uwagę na rzut karny w końcówce spotkania, do którego mieli zastrzeżenia Orłowcy, niemniej jednak jak się ostatecznie okazało tym razem w przeciwieństwie do meczu z Górnikiem Wieliczka jedenastka nie wpłynęła na końcowy wynik zawodów. Zarówno Orzeł jak i Targowianka mieli swoje okazje na wygranie tego meczu, dlatego zapraszamy do obejrzenia obszernego skrótu.

Żródło: NCproject