Młodzicy ulegli Rabie Dobczyce i Garbarni Kraków

Występująca w krakowskiej I lidze młodzików drużyna Orła Myślenice, którą reprezentują zawodnicy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice pod wodzą trenera Michała Cichonia rozegrała ostatnio dwa kolejne spotkania w swoich rozgrywkach. Orłowcy ulegli jednak Rabie Dobczyce 0:3 oraz Garbarni Kraków 2:6.

Obydwa spotkania były pełne walki ze strony naszych młodych zawodników, ale niestety nie udało się wywieźć zdobyczy punktowej z tych trudnych pojedynków. W meczu z Garbarnią gole zdobyli kapitan Michał Mirochna oraz Piotr Majcherczyk. Do końca rundy jesiennej pozostały już tylko spotkania z Akademią Piłkarską 21 oraz zaległy mecz z Garbarnią na własnym obiekcie. W rundzie wiosennej natomiast przez reorganizację rozgrywek Orłowcy zagrają w myślenickiej II lidze młodzików, gdyż w I lidze pozostają po rundzie jesiennej tylko trzy pierwsze drużyny.

Raba – Orzeł 3:0 (2:0)

ORZEŁ: Bonior – Knapczyk, Łabędzki, Dąbrowski, Kopta, Mirochna (kpt), Gromala, Opryszek, Depta Kacper, z ławki wchodzili: Czaja, Miernik, Kawabata, Kiebuła, Majcherczyk, Tomal

Garbarnia Kraków – Orzeł Myślenice 6:2
Michał Mirochna, Piotr Majcherczyk