Juniorzy też rozpoczęli sezon zwycięstwem!

Podobnie jak seniorzy Orła Myślenice w ten weekend ligowe rozgrywki rozpoczęli juniorzy starsi w II lidze. Co ciekawe los skojarzył ich również z Rudnikiem, który podjęli w niedzielę na własnym obiekcie. Orłowcy rozegrali dobre spotkanie, odnosząc zasłużone zwycięstwo 3:2, chociaż rywale mieli spore szanse na wywiezienie zdobyczy punktowej z Myślenic.

Kilkakrotnie zespół w bramce uratował Arkadiusz Majda, ale to Rudnik jako pierwszy zdobył gola w tym spotkaniu i do przerwy to podopieczni trenera Bartłomieja Łętochy prowadzili. Zaraz po przerwie w krótkim odstępie czasu Orzeł wyszedł na prowadzenie dzięki bramkom Łukasza Serafina i Dominika Gatlika. Pomimo kilku znakomitych okazji myśleniczanie nie zdołali podwyższyć prowadzenia, a rywale doprowadzili do remisu. W końcówce losy spotkania na wagę trzech punktów dla Orła przesądził Jakub Wielgus, strzelając zwycięskiego gola.

Orzeł Myślenice - LKS Rudnik 3:2 (0:1)
Serafin, Gatlik, Wielgus

ORZEŁ: Majda - Tomal (60 Zegiel), Serafin, Fąfara, Maślerz - Wielgus, Sraga, Świerczyński, Kuzar, Bugajski - Gatlik