Juniorzy starsi w sobotę powalczą o mistrzostwo podokręgu!

Mistrzostwa podokręgu myślenickiego w halowej piłce nożnej juniorów starszych wkraczają w decydującą fazę, a w sobotę na parkiecie hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu o puchar Prezesa PPN Myślenice powalczą między innymi zawodnicy Orła Myślenice. Rozgrywki z udziałem najlepszych ośmiu drużyn wyłonionych w eliminacjach rozpoczną się o godzinie 10:00.

Orzeł trafił do grupy z drużynami Beskidu Tokarnia, Raby Dobczyce oraz obrońców tytułu Gościbi Sułkowice. Drugą grupę stanowią dwie ekipy Dalinu Myślenice oraz LKS Rudnik i Karpaty Siepraw. Po zakończeniu zmagań grupowych. w których każdy zagra z każdym rozpocznie się faza finałowa, a tam pierwsze drużyny z grup powalczą o mistrzostwo, drugie o brązowy medal, a kolejne o miejsca 5-8.

Pierwszy mecz Orłowcy zagrają o 10:15 z Gościbią Sułkowice, potem o 11:15 sprawdzą formę Beskidu Tokarnia, by na koniec zmagań sprawdzić formę dobczyckiej Raby. Życzymy powodzenia podopiecznym Dawida Sudra oraz jak najlepszego wyniku w tym prestiżowym turnieju.