Juniorzy rozpoczęli wiosnę od trzech punktów z Wichrem Stróża

Trzy gole i trzy punkty dla juniorów starszych Orła Myślenice w meczu z Wichrem Stróża, inaugurującym rundę wiosenną sezonu 2015/16. Gole dla podopiecznych trenera Dawida Sudra strzelili jeszcze w pierwszej połowie zawodów Paweł Kuzar, Mariusz Kasperek oraz Arkadiusz Nosal.

Orłowcy szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, najpierw gola zdobył Paweł Kuzar po indywidualnej akcji, a następnie podanie Mateusza Pajki na bramkę zamienił Mariusz Kasperek. Jeszcze przed przerwą na 3:0 podwyższył Arkadiusz Nosal po trójkowej akcji z Pawłem Kuzarem i Mateuszem Pajką.

W drugiej połowie myśleniczanie kontrolowali mecz, ale zagrali nieskutecznie przez co nie powiększyli swojego dorobku bramkowego. Najlepsze okazje mieli Piotr Sraga i Mateusz Pajka, ale nie zdołali trafić do siatki.

Orzeł Myślenice - Wicher Stróża 3:0 (3:0)
Kuzar, Kasperek, Nosal

ORZEŁ: Zegiel - Fąfara, Serafin, Sroka (65 Tomal), Mróz (46 Jamróz) - Bartosz (65 Bugajski), Pajka, Sraga, Kuzar, Nosal (65 Turała) - Kasperek (65 Kania)