HMK: Trampkarze ograli Cracovię oraz Wieczystą i minimalnie ulegli Pcimiance...

Kolejne trzy spotkania w Halowych Mistrzostwach Trampkarzy rozegrali zawodnicy Orła Myślenice i zainkasowali sześć punktów w ligowej tabeli dzięki wysokim zwycięstwom z Cracovią Kraków oraz Wieczystą Kraków. Nieco szczęścia zabrakło w zaciętym meczu z Pcimianką Pcim, w którym losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej minuty spotkania, ale ostatecznie zwyciężyli rywale.

Zacięte boje myśleniczanie okupili kontuzjami, gdyż w meczu z Pcimianką kontuzji doznał Antoni Gładysz, a w kolejnym spotkaniu z Wieczystą urazy uniemożliwiły grę Kacprowi Sopiakowi i Mateuszowi Wójtowiczowi. Całej trójce życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i na boisko!

Orłowcy rozpoczęli rywalizację od meczu z Pcimianką, przegranego ostatecznie w końcówce 3:4, a gole zdobyli Kacper Firek, Jakub Płoszaj oraz Sławomir Chmiel. W kolejnym spotkaniu z Wieczystą Kraków prowadzeni tego dnia przez trenera Michała Lecha myśleniczanie wygrali 5:0 dzięki bramkom Eryka Druzgały, Kamila Depty, Kacpra Firka, Jakuba Płoszaja oraz Sławomira Chmiela.

Na koniec niedzielnej rywalizacji przyszedł czas na potyczkę z renomowaną Cracovią Kraków i tym razem również Orłowcy zwyciężyli w stosunku 5:2. Po dwa gole zdobyli Kacper Firek i Sławomir Chmiel, a jedno z trafień było dziełem Jakuba Płoszaja.

Orzeł w Halowych Mistrzostwach Krakowa plasuje się obecnie w czołówce tabeli, a do fazy play-off awansują cztery najlepsze zespoły. Do rozegrania pozostały jeszcze tylko dwa mecze, ale z wymagającymi przeciwnikami. 13 marca Orłowcy zagrają z liderującym w tym momencie Krakusem Nowa Huta, a także z Prądniczanką Kraków. Trzymamy kciuki i liczymy na jak najlepszy występ naszych zawodników.

W niedzielnym trójmeczu Orła reprezentowali: Krzysztof Baran, Kacper Firek, Antoni Gładysz, Jakub Pytlak, Sławomir Chmiel, Jakub Płoszaj, Kamil Depta, Antoni Jachymczak, Konrad Surówka, Kacper Sopiak, Mateusz Wójtowicz, Eryk Druzgała, Dominik Mika